Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok a környezet...

Depressziós vagyok a környezetemben?

Figyelt kérdés
Vidéki nagyvárosban lakom, itt születtem itt lakom amióta az eszemet tudom. Azt vettem észre hogy nagyon rosszul magam a városban, legyek itthon, belvárosban, suliban stb de annyira rossz nyomó hangulatom van és mindig azon stresszelek hogy mikor találkozom össze egy régi ismerőssel. Ha pl. Utazok Budapestre, más nagy városokban , esetleg külföldre elfog egy teljesen egzotikus hangulatú életérzés és boldogan járok kelek. Úgy érzem csak az oldaná meg a problémám ha elköltöznék innen. Van rajtam kívül olyan aki ilyen hangulatban él a lakhelyén? Egyszerűen azt érzem hogy változtatnom kell , új embereket akarok megismerni , új helyeket felfedezni stb Hajt egy kalandvágy és itt a mostani lakhelyemen egyre inkább sivárnak érzek mindent nem jó itt . 18/F Ti mit tennétek a helyemben? Bocsi a rossz fogalmazásért

2016. febr. 21. 01:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt érzem, amint lehetőségem lesz, költözés lesz Bp-re. Kell a változatosság, és különben is.

21/F

2016. febr. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A problémát nem oldja meg. 15 éve költöztem Pestre hasonló okok miatt. Most ez "nőttem ki", és megint költözni akarok nagyobb városba.
2016. febr. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó olvasni, hogy nem csak én érzek így. Én előszőr úgy gondoltam hogy Pest lenne az ugródeszka aztán onnan külföld de egyszerűen úgy érzem nekem kell időnként a környezetváltozás nem bírok megmaradni egy helyen.
2016. febr. 21. 02:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát 15 év után én is megunnám :D Mondjuk 5 év pesten aztán ha meguntam megint újabb helyre, azt is meguntam megint tovább stb
2016. febr. 21. 02:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem annyira egyszerű, mert közben vettem lakást, de megint nagyon mehetnékem van :) 40 felett :)
2016. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű az biztos, még próbálok valami könnyebben megoldható tervet alakítani. Lakást nem szeretnék venni inkább albérletről albérletre élni. De jó az ha tud menni az ember :) Nem jó egy helyben megszürkülni sokaig.
2016. febr. 21. 02:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek,bár szerintem ez az azért van mert imádok utazni. És kell a változatosság:)
2016. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!