Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom, mi lehet ez? (lent)

Nem tudom, mi lehet ez? (lent)

Figyelt kérdés

Majdnem egy hete volt egy "semleges" álmom amiben nem történt tényleg semmi különös, de miután felkeltem olyan érzésem volt mintha az álom közérzete(világérzete..vagy mi) úgymond "ráragadna" a valós világra, és ez a zavart rossz érzés mái napig tart. Olyan érzés számomra, hogy például a hely ahol élek és környéke(most tudom, ezek elég "hülye dolgok) mintha teljesen más lenne pontosabban olyan mint az álmomban és így, ezek miatt azt hittem az első nap hogy megőrülök, de mára sikerült hogy is mondjam, kicsit frissíteni az agyamon vagy mi:D és már azért kicsit jobb mint volt de azért még mindig bennem van ez az érzés.. :(

Csak hogy tudjátok a fontos infókat mik történtek velem ezek előtt "nem" sokkal..--> Októberben elmentünk a pszichiáterhez mert elvileg szociális fóbiám van/volt, és ezek miatt nem mentem sokszor suliba (pont ekkor lettem elsős szakközép suliban). A suli sok ideig tűrte a hiányzásaimat, de persze később már figyelmeztetett az ofő., hogy vagy csinálunk a bajommal valamit, azaz elmegyünk orvoshoz vagy váltsunk sulit.. na mindegy nem a suliról akarok írni főképp..:D szóval elmentünk a dokihoz akivel nem jutottunk kb. sehova csak elmentünk és konkrétan kínosan néztük egymást de később arra jutottunk hogy mi lenne ha úgymond dolgoznék a szoc.fóbiámon vagy min, és ekozben meg szedjek egy őmondta, gyenge szorongáscsökkentő gyogyit és reméljük lesz javulás(persze nem akartam szedni gyógyszert, de csak muszály volt valamerre "menni"). Ezek után nemsokkal sulit is váltottunk az is ment rendben vagy 2 hónapig, mert utána meg szinte nem bírtam felkelni és elindulni suliba, és ez a fajta procedura ment ugyanugy 1 hónapig, és mire február lett annyira semmilyen, lusta, fos kedvem volt hogy nem akartam még a gyógyszert se bevenni és így utána következő reggeleken se vettem be... aztán, pár nappal később történt EZ az álom eset és azóta(5-6 napja) ilyen rosszul vagyok... Az is lehet hogy elvonási tünet ez az egész, de ha elmúlik akkor "visszajöhet" ez a normális közérzetem, szerintetek?? nagyon aggódok.. Nagyon!, megköszönném a válaszaitokat! :)

--és bocsi a hosszú szövegért! :D--



2016. febr. 22. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet elvonási tünet, és lehet az is, hogy a szociális fóbia most éppen így "jön ki", miután abbahagytad a gyógyszert. Abban biztos vagyok, hogy előbb-utóbb elmúlik. Szerintem, akár elvonási tünet, akár a fóbiád, ha megint szednéd a gyógyszert, az sokat segítene rajtad, és normális közérzeted lenne.

Jársz most iskolába? csinálsz valamit napközben?

2016. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát mostanáig nem mentem, de holnaptól már "elkezdek" menni, próbálom erőltetni magam. Csak azon is stresszelek , hogy az infó tanár elég "kedves" és azt sem tűri ha valaki egyetlen órájáról is hiányzik..
2016. febr. 24. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!