Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire paranoiás?

Miért vagyok ennyire paranoiás?

Figyelt kérdés

Nagyon durva, és néha már magamtól is megijedek.

Például ma kibontottam egy zacskó chipset, és egy kissé égett szag csapta meg az orrom, egyből az jutott eszembe (igen, égett szagról), hogy méreg vagy valami más vegyi anyagot csempésztek a chipsbe és meg akarnak mérgezni.

Mitől vagyok ennyire paranoiás, és hogyan tudnék tenni ellene?


2016. febr. 24. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.
2016. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem paranoia! A chips az valóban méreg! Az étolaj amiből a margarint csinálják, és kisütik a chipseket, egyre több gumiport tartalmaz! Szántóföldjeinket egyre több helyen autópályák szelik ketté! A rajta koptatott gumiport messze elhordja a szél! Itt termelik a napraforgót és a repcét is, amiből sajtolással nyerik ki az olajat. De ugyan ez a helyzet a liszttel is! Aztán csodálkozunk hogy miért járunk egyre gyakrabban orvoshoz!

Nem is beszélve a tartósítószerekről, antioxidánsokról! Már csaknem egy évszázada mérgezi magát az ember, hogy ne legyen szabad gondolkodása! Oxigénhiányos állapotban a gondolkodás korlátozva van, ezért képtelen az ember ilyeneket észrevenni, megfigyelni!

2016. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem a chips káros anyaginak hátasára kíváncsi a kérdező, de a paranoiára.

Kérdező, korábban nem voltak pánikszerű tünetei? Hipochondria? A halálfélelem leküzdésével kellene foglalkozni.

2016. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem a chips káros anyagainak hátasára kíváncsi a kérdező, de a paranoiára.

Kérdező, korábban nem voltak pánikszerű tünetei? Hipochondria? A halálfélelem leküzdésével kellene foglalkozni.

2016. febr. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor elmondom még egyszer!Ez nem paranoia! A chips az valóban méreg!
2016. febr. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!