Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan úgy érzem, hogy...

Állandóan úgy érzem, hogy valaki/valami figyel. Paranoiás vagyok?

Figyelt kérdés
Néha azt is szoktam, hogy követnek, de azt, hogy figyelnek minden nap. Elalvás előtt, mikor fekszem az ágyban a legerősebb. Már megszoktam, nem emlékszek, hogy mikor kezdődött (talán mindig is volt). Az olyan helyeket sem szeretem, amiket nem látok be. A folyosókat egyenesen utálom. Mikor fura hangokat hallok valahonnan, általában úgy megyek megnézni, hogy van nálam valami (kés, nyújtófa). Terveztem menekülési útvonalakat, több épületből, helyről, ilyenek. Tudom, hogy ez nem teljesen egészséges, de jobb félni, mint megijedni, nem?

2015. jún. 29. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Uldozesi mania es nem paranoia ... legrosszabb esetben is csak paranoid gondolkodasra vall, de az sem paranoia.
2015. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen
2015. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!