Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyek az elérhető leghatásosa...

Melyek az elérhető leghatásosabb agyserkentők (nootropikumok) amelyeket próbáltatok?

Figyelt kérdés

Ismerem a Ginkgo kivonatot, de ahogy neten keresgélek, a kutatási eredmények ellentmondanak a hatásoságáról. A Piracetam alapú cuccok működnek, de itthon vény nélkül nem kaphatóak. Vagy valamilyen formában mégis?

Ki mit szed / szedett, hogy a tanulási (memorizálási) kapacitását megugrassza?


2010. márc. 31. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
én szedtem a Calivita hálózatban kapható Memori&energie( vagy ilyesmi nevű, lehet nem helyesen írtam le)teljesen természetes alapanyagú készítményt, nagyon jól éreztem magam tőle, jól aludtam, kiegyensúlyozott voltam, hogy mennyire tanultam tőle jobban, azt nem tudom megítélni, de nagyon jó volt az összhatás. Kb.2 éve olyan 5000 ft volt 90 tbl.
2010. ápr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még ezt lehet kapni recept nélkül: [link]

Igaz, hogy elsősorban gyerekeknek csinálták, de azért felnőttek is szedhetik. Nekem neurológus ajánlotta.

2010. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!