Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért emelték a gyógyszeradagot?

Miért emelték a gyógyszeradagot?

Figyelt kérdés
Igazából tökre elvoltam fél ripedonnal, most emelték négy hónap után 1 mg-ra, mikor már érezhető a javulás időről időre. Minek kellett emelni akkor? Egyébként már úgy is érzem, hogy nekem ez már nem kell, mert változást hozott. Az rendben hogy még szedni kell mert vissza lehet esni, de akkor miért kell többet szedni?

2016. márc. 3. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor én antidepresszánst szedtem nekem is felemelték napi 4 szemre az adagomat, persze ettől már rosszul voltam, sose vettem be 3-nál többet. Az a céljuk, hogy minél jobban rászokj és minél nehezebb legyen a leszokás.
2016. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáteszek, nekem 4 hónap alatt emelték 4 szemre, pedig én is jobban voltam gél szemtől is.
2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha mondjuk nem szedném és megmondanám hogy nekem elég a fél. Olyat lehet csinálni? vagy hazudjam azt hogy beveszem az emeltet, de azzal csak magamnak ártok, ha hazudok. Nem szeretek ilyenben hazudni.
2016. márc. 3. 15:44
 4/6 anonim ***** válasza:
*fél
2016. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondtam, hogy beveszem a 4 szemet. Ráadásul a tetejében még az antidepi mellé fel akart írni nyugtatót is az orvos. Azt viszont megmondtam, hogy nem vagyok hajlandó szedni.
2016. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tehát te hazudtál. És ezt mennyi idő után akarta emelni? vagy még a 4-nél tartasz?
2016. márc. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!