Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 cup of tea hoz hasonló...

7 cup of tea hoz hasonló oldal van ami magyar?

Figyelt kérdés
aki esetleg nem ismerti annyi a lényege hogy vannak hallgató és mesélő emberek. A hallgató feladata hogy meghallgassa az embert akinek bármilyen problémája van ( depresszió, családi probléma szakírás stb.)

#seven cup of tea #seven cup #7 cup
2016. márc. 3. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Az jutott eszembe, hogy kamaszpanasz.hu nevezetű oldalnak vannak pszichológus szakértői. Igaz, ott korlátozott számban tehetsz fel kérdést.


Viszont 7Cupson van olyan opció, hogy tudsz keresni nyelvek és országok szerint hallgatókat a "Browse listeners" menüpont alatt, és ott hátha találsz magyart. Ha meg segítségre van szükséged, írj nyugodtan privátot. :)

2016. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm. :3 Nem, nem nekem kell a segítség, csak azért tetszett meg az oldal mert egymáson tudnak segíteni az emberek és én is listener szerettem volna lenni, csak attól félek az angolom nem tökéletes, és így inkább nem vígasztalok mert lehet hogy valami butaságot mondanék.


Azért köszönöm szépen. :3

2016. márc. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!