Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt mar, hogy annyira stressz...

Volt mar, hogy annyira stresszeltetek, hogy annak fizikai kovetkezmenyei lettek?

Figyelt kérdés

Nem arrol beszelek, hogy egy-egy szituacioban milyen panikroham tort rad, hanem ami hosszabb lefolyasu.


En peldaul most egy vizsga miatt paraztam annyira, hogy utana ket nappal jott ki rajtam a fizikai kovetkezmenye; minden levegovetelnel faj az egesz hatam. Volt mar ilyen, kell vagy egy het, hogy rendbe jojjek.


Arra lennek kivancsi, hogy masnal a stressz milyen testi tuneteket produkal, hol jon ki rajtatok?


23L


2016. márc. 6. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Legutóbb ugyanez a hát-váll fájdalom volt nálam is. Plusz ugye az állandó fáradtság mert nem bírtam aludni sem.
2016. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyomrom fáj olyankor. A stressz miatt nem tudok enni és a sav kikészitetti a gyomrom
2016. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olyan szinten féltem valamitől, hogy két órán belül 5-6szor hánytam
2016. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt bizony! Fogyás, étvágytalanság, gyomorfájdalom, anyagcsere-zavar. Tud kellemetlen dolgokat produkálni a stressz.
2016. márc. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Uhh, sorstarsaim... :O mas csak pislog, amikor ezt elmondom neki.
2016. márc. 6. 23:14
 6/8 anonim ***** válasza:
A stressz 1000 féle testi tünetet tud produkálni..tudnék mesélni...:(
2016. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok...itt egy link milyen tüneteket okozhat a stressz..mert nem csak a pànik okoz ilyeneket.Tapasztalat...

[link]

2016. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Volt már elég sokszor. Leginkább hányinger/hányás, alvatlanság. Persze ez csak a nagyobb stresszelésnél szokott előjönni.
2016. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!