Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha nem tudok mit...

Mit tegyek ha nem tudok mit csinálni, elegem van mindenből és arra épp nincs lehetőségem hogy beszéljek valakivel mert egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok beteg, a fent leírt helyzet mindig csak jön és megy, nem állandó, de akkor tényleg nagyon rossz amikor így érzek.

2016. márc. 11. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is gyakran vagyok így. A megoldás az, hogy nézek valami filmet. :D
2016. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül sem tudsz beszélni senkivel?
2016. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szofi11 válasza:

Megfigyelted már, hogy mikor jönnek fel ezek a rossz érzések? Ha azonosítani tudok a konkrét gondolatokat, eseményeket, melyekhez a rossz érzések kapcsolódnak, akkor van esélyed, hogy a kiváltó okokat is megtaláld és megszüntesd. Ehhez kérhetsz segítséget is, akár családtagot vagy barátot is.

Elterelésként a filmnézés jó ötlet, de bármi más, amibe bele tudsz feledkezni, nagyon jót tesz. Sport pl. nagyon jó rövidebb edzések is vannak a you tube-on, tanulhatsz egyszerűbb tánc koreográfiákat is.

Készíthetsz egy listát azokról a dolgokról, amiket szeretsz csinálni vagy amiben jó vagy és válassz egyet, amikor rosszul érzed magad és koncentrálj arra. Ha kész vagy, gondold át, hogy mennyivel jobb, hogy elterelted a figyelmedet. Ha ez az érzés csak jön és megy, akkor az elterelésekkel könnyebb lehet túljutni rajta.

2016. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!