Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha én 2 pszichológushoz...

Ha én 2 pszichológushoz járnék, vagy 1 pszichológushoz, egy pszichiáterhez akkor a kettő megtudná ezt?

Figyelt kérdés
Tudom bonyolult kérdés, ha valakit érdekel, privátban elmagyarázom.
2016. márc. 15. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mivel a pszichiáter a gépén látja taj kártya alapján az orvosi leleteidet így kiderülne szerintem hamar.
2016. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 homo ludensz ***** válasza:

Nekem a pszichiáter doktornő javasolta a pszichológust.

Az a véleményem hogy ha terápiaként jársz bármelyikhez és valóban elvárod hogy segítsen akkor olyan kapcsolatban kell lenned egyel is hogy elmondod neki. Amennyiben nem ilyen a kapcsolat akkor csak körbe-körbe jártok egymás körül és kár az időért,esetleg a pénzért.

Ettől függetlenül nyugodtan írd meg privátban és akkor jobban átlátom a problémát.

2016. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magaddal tolsz ki, ebben az esetben ugyanis egyik terápia kioltja a másikat. A párhuzamos terápia csak akkor megengedett (már akinél az), ha tudnak egymásról, és az egyik eredményeit beviszed a másik terápiába. Amúgy csökkentik egymás hatékonyságát.

Egyébként megjegyzem: ha nem tudsz megbízni a terapeutádban, akkor teljesen felesleges járnod.

2016. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!