Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichopatáknak van gyenge...

A pszichopatáknak van gyenge pontjuk?

Figyelt kérdés

2016. márc. 18. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Van. Én például lassan futok.
2016. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem épp az a gyenge pontjuk, ami az erősségük is: az empátia hiánya. Ez ugyan elég gátlástalanná tesz őket ahhoz, hogy mindenkin átgázoljanak és hazudozzanak, de lehet, hogy nem veszik észre, ha maguk ellen fordítanak valakit azzal, hogy megsértik az érzéseit. Amúgy meg szerintem ha nem adsz nekik támadási felületet, akkor nem sokat tudnak veled kezdeni. Egyszer volt dolgom ezen az oldalon egy pszichopatával, olyan volt, mintha egy vásott tízévessel vitatkoztam volna. Semmit nem vett magára, semmin nem gondolkodott el, mindig visszavágott, kereste rajtam a fogást, sértegetett, aztán mikor látta, hogy nem működik, csak gúnyolódott. Ennyi telt tőle. Szerintem tudta, hogy igazam van azzal kapcsolatban, amiről vitáztunk, de a világért nem ismerte volna be. Akkor nem lett volna pszichopata.
2016. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha fejbe lovod meghal... Amugy ilyen komolyabb dolog nem hiszem.. Ha sikerul kihozni a sodrából akkor sebezhető de ezt nem hiszem h megtudod tenni mert én pl tojok arra...
2016. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van. Ha nem mutatsz semmiféle érzelmet felé akkor könnyen bele zavarodhat és keres mást. Vagy különböző módokon próbál tönkretenni hogy elérje a figyelmet,és traumát okozzon.


-Megtámad egy olyan embert aki számodra fontos. Elkezdi ócsárolni,lejáratni mindenhol.


-Időszakos megerősítés. Váltakozó viselkedést mutat ebbe belezavarodhatsz.


-Keres egy régebbi ismerőst és azzal próbál tönkretenni.


-Túlzott kezdeti idealizálási fázis. Megadja azt amire szükséged van majd elvonja.


-Rágalomhadjárat.


-Pletykák terjesztése.


Ha továbbra is letojod akkor ezzel megbántod az egóját. Egy érzékeny pontra tapíntassz.

2020. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!