Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichopatáknak általában...

A pszichopatáknak általában van párkapcsolatuk? Ha igen az milyen előnyt jelent nekik?

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak annyira mint egy egészséges embernek, van akinek van van akinek nincs, semmilyen előnyt nem jelent, sőt hátrányt.
2015. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért mennek bele? Hogy elkerüljék a kérdezgetést, h miért vannak egyedül?
2015. márc. 11. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon furán gondolkozol! Hogyhogy mért mennek bele? Mindenki azért ismerkedik,hogy megtalála a párát ha nem sikerül szétvállnak és keresgélnek tovább,legalábbis én soha nem azért ismerkedtem vagy éppen nem ismerkedtem mert mit szólnak mások! Viszont ha valakinek valami mentális betegsége van általában nem közlik rögtön az elején így ha összejönnek valakivel lehetséges,hogy ez az ok hogy különválnak. Lényeges hogy ha valaki beteg kezeltesse magát!
2015. márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet h a szociopata más és én arra gondoltam. Ők elvileg képtelenek szeretni.
2015. márc. 11. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

óra gondolhatsz,de nem mindegy hogy mennyire beteg,milyen stádiumban van stb...

2015. márc. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezerféle előnyt jelenthet. Pénz, biztonság, lakás... a másik kihasználása, apró, hétköznapi előnyökre gondolj... bármi. Persze ezen kívül kialakulhat valamiféle agyi kötődés is, szóval csomó oka lehet. Nem tudom, hány %-uknak van tartós, nem csináltam statisztikát még erről. :DD De valamiféle párkapcsolatuk általában van, úgy vettem észre.
2015. márc. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó neked amikor volt vagy van az milyen? Ha nem adod ki vele nagyon magad érdekel, h hogyan működtetek közösen és mennyit észlelt abból h nem őszinte az érzésed vagy elmondtad-e neki. Gondolom, h érintett vagy.
2015. márc. 12. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
A pszichopata számára a párkapcsolat csak egy haszon. Semmi jelentősége nincs. Illetve csak azért vannak párkapcsolatban mert a társadalomban már szinte ez elvárás. Ő neki a párkapcsolat egy figyelmi forrás amit kihasználhat,hatalmi játéknak veszi. Vissza igazolás kell az egójának. Bár ez a nárcisztikusokra igaz. A pszichopata el van anélkül is. A pszichopatának nem kell visszaigazolás hogy fent tartsa az egóját.
2020. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!