Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátriai gyógyszerek...

Pszichiátriai gyógyszerek okozta impotencia mit jelent? A vágy vagy a képesség hiányát?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Tetszik egy férfi, akinek ilyen problémája van. A gyógyszereket nem hagyhatja el.

2016. márc. 20. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából mindkettő hiányát. Legalábbis nálam mindkettő jelen volt. Nehezen működött a műszer és nem is igazán akartam csinálni.
2016. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát igen kb mindkettő.Vannak amúgy néhány antidepresszáns(ha arról van szó)amelyiknek nincs vagy kevésbé van ilyen mellékhatása mondjuk lehet az meg megfelelően hat.Az én orvosam azt mondja aznap ne vegyem be,de ez se sokat használ.
2016. márc. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jav: az meg nem megfelelően hat
2016. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindkettőét. Párom egy időben szedett antidepit. Alapból óriási libidója van, de mikor szedte, akkor ez nullára redukálódott.

Amúgy el lehet hagyni a gyógyszereket, de terápia mellett és fokozatosan.

2016. márc. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak jelzem: a pszichiátria bevallottan semmit sem tud az emberi elme működéséről. Hasraütésszerűen írják fel a gyilkosabbnál gyilkosabb "gyógyszereiket".
2016. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!