Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Piracetam 1200mg gyógyszert...

Piracetam 1200mg gyógyszert milyen fózisban kell szedni? Az általa kiváltott fejfájásra lehet fájdalomcsillapítót szedni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 17:30
 1/4 Cartilago ***** válasza:
78%
piracetamot általában agyi keringés serkentőnek írtak fel neked. Néha mellékhatásként túlserkent, ideges, izgatott.. stb leszel. Kezdő dózisnak reggeli felet, majd 5 nap múlva 1 egészet szoktak javasolni. Majd ha ez sem okoz panaszt, lehet kezdeni a déli féllel, majd a déli egésszel,amig a napi 2*1-et eléred, de csak reggel és délben szabad bevenni, este nem. Ha ettől van fejfájásod, csökkentsd az adagot, nem egy életmentő gyógyszer. Ha már kis adagban is fejfájást okoz, le lehet váltani más típusúra, attól függ, hogy miért kaptad a gyógyszert..memória javítás, fülzúgás..stb
2016. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hasznos válaszod!

Memória javításra kaptam. Ezentúl úgy szedem ahogy mondtad, mert nem igazán tájékoztattak róla hogy hogyan kell..

2016. márc. 25. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
ne szedj rá mert agyi keringés javító... a fájdalomcsillapitóval szeded akkor trombózis, agyvérzést okoz. mert az csillapitja a vérkeringést vagy ilyesmi. Kolint kell mellé szedni 2400mg mellé 500mg kb.
2016. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Így van, ahogy a 3.válaszoló írta: Cholin-bitartarátot kell mellé szednia fejfájás ellen.
nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!