Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi bajom van?

Szerintetek mi bajom van?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott hogy gyűlölök emberek közé járni, és ez egyre rosszabb lesz. Már nem merek emberek közé, még a boltba se merek elmenni, egy diákit kellene csináltatnom, de egyszerűen oda sem merek egyedül elmenni.

Mikor emberek közé megyek (ez egyre gyakrabban történik meg) elkezdek elég sokszor fulladni, és szapora lesz a szívverésem, az iskolába vezető úton pedig annyira sietek amennyire csak birok hogy a lehető leggyorsabban beérjek az iskolába, mivel amikor emberek között vagyok akkor mindig attól félek hogy engem néznek, ha meg hallok valakit nevetni akkor mindig attól félek hogy rajtam nevetnek.

Néha annyira remegek hogy az iskolában nem bírok írni.

Egyszer az iskolába annyira elkezdtem fulladni hogy alig kaptam levegőt, és akkora lett a vérnyomásom hogy azt hittem hogy ott helyben szívrohamot kapok, akkor már csak a halált vártam mivel egyszerűen nem bírtam tovább.

Egyszerűen nincs energiám semmihez, csak arra van hogy beérjek az iskolába.

Belül annyira üresnek és semminek érzem magam hogy már nem bírom, legszívesebben megölném magam.


2016. márc. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szociális fóbia.

Vagy Te tudsz magadon segíteni, vagy ha nem megy akkor pszichológus segítségét kell kérned!

2016. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És hozzátenném hogy öngyilkossági gondolatok ellen küzdök 4 hónapja.
2016. márc. 28. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség ill. szociális fóbia, ami kisebbségi érzésből fakad.
2016. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked azonnal segítségre van szükséged. Ez egyedül nem fog menni. A betegséged gyógyítható, pszichológushoz kell menned bármennyire is nehéz. Ne félj, nem fognak diliházba csukni. Azért vannak, hogy segítsenek.

Menj oda kérlek.

2016. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!