Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális vagyok, vagy van...

Normális vagyok, vagy van valamilyen komolyabb problémám van?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon sok rossz gondolataim voltak, pl hogy bántok embereket, rájuk rontok, megpróbálom megölni őket, s amikor ezek a gondolatok jöttek akkor megrémültem, szorongtam, frusztrált lettem, hogy biztos őrült, pszichopata sorozatgyilkos vagyok, akiben most szunnyad fel a gyilkolási vágy. De nem értettem, hiszen én mindig egy érzékenyebb ember voltam, mindig segítettem mindenkinek, ha láttam egy kis állatot szenvedni már azon elsírtam magam (fiú létemre). Nem tudom, hogy mi baj van velem.

2016. ápr. 1. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nagyon unatkozol, nem mozogsz és ilyen húlyeségeken jár az agyad.

Naponta kell magad aktivizálni valammilyen sportal (kirándulás, kocogás, futás, kerékpár, torna, labdajátékok...). Máskúlônben beleôrúlsz.

2016. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is észrevettem, hogy amikor elmegyek sportolni akkor utána sokkal jobb, meg nem foglalkoztat ez, csak ma is olvastam a gátlásosággról és akkor hirtelen eszembe jutott, és megint elkezdtem szorongani, hogy akkor én gyilkos vagyok csak gátlásos vagyok, és így megint megrémültem és egy kicsit szorongtam, de megnyugtattam, magam meg relaxáltam
2016. ápr. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!