Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elaludni. Mit tegyek?

Nem tudom elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy egyaltalan nem tudok elaludni. Akaratom ellenere tudatosan odafigyelek es ezt nem tudom kikapcsolni. Tegnap ejjel semmit sem aludtam, masnap hulla voltam. Mikor erzem hogy na most aludnek el, es tenyleg "alomba merulok", akkor hirtelen kapcsol az agyam a tudatosba es ettol megint visszajovok ébet allapotba. Mit tudnek tenni, hogy vegre el tudjak aludni ? Es teljes mertekben ki tudjam kapcsolni az agyam? Most este, mar szorongasom is van az alvastol, attol, hogy ez is ugy sul el mint a tegnapi. 17/F
2016. ápr. 4. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy doboz sör lefekvés előtt, ha ez sem segít akkor irass fell Dormicum-ot.
2016. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 axonbite válasza:
Szerintem ez már nem gyógyszer kérdése inkább pszichológia. Lehet többet segítene egy pszichológus mint itt bárki. Jó lenne ha keresnél egyet. Félre ne érts nem hiszem azt hogy buta vagy csupán az elmondásod szerint minden a fejedben dől el.
2016. ápr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, egyet ertek, pszihologus kell
2016. ápr. 5. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha találsz ilyen pszichológust aki ezzel elvállal, az kezdésnek 10000.- ft. Aztán alkalmanként kb 8000.- És mit mondasz neki? Kérem nem bírok aludni. És ezt 45 percen át. Mert addig tart egy szeánsz.

Inkább sportolj, csinálj valamit, hogy elfáradjál...

2016. ápr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!