Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség vagy mögötte...

Cocojambo888 kérdése:

Pánikbetegség vagy mögötte megbúvó szívelégtelenség?

Figyelt kérdés

Tüneteim:

gyengesség érzet(mintha szívelégtelenségem lenne)

étvágytalanság

nem fejfájás hanem nyomás érzése a fejben

szorongás



2016. ápr. 5. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem pánikbetegség.
2016. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, a stresszre fogják az orvosak. Nem tudom mi lesz velem..
2016. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Te még nem éltél át pánikrohamot. A hivatalos út: Kizárni a szervi okokat, majd pszichológus. Feltéve, hogy valóban szükséged van rá, mert ennyiből még ezt semnlehet megmondani...
2016. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem Hipohonder vagyok.

Ha valami van a keringésemmel roszra gondolok...

Egyszer annyira bepánikoltam mentőt hívtak ki lezsibbadtak a kezeim nyomott a fejem de minden vizsgálat negatív volt a mentőautóban.

2016. ápr. 6. 05:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak ismételni tudom magam: Ha minden szervi okot kizártak (ha megnéznek a mentőautóban, az még nem kivizsgálás!!!), akkor lehet pszichés okra gondolni. De ne akard magad diagnosztizálni, ezt majd megteszi a szakember, de ő sem fél óra alatt. Jobbulást!
2016. ápr. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma is dolgoztam elmentem 8db rekeszért ami szedtük a zöldséget és amikor cipeltem gyengének éreztem magam de inkább a bal kezem,enyhe légszomjam is volt.
2016. ápr. 6. 16:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Olyan mintha a nyakam bal oldalán és a bal vállam közt valami feszülés lenne de nem merevség.


De nem mindig van így van amikor nehéz dolgokat gond nélkül fel emelek...de néha úgy érzem hogy meg se birok mozdulni...


Legelőször tavaly előtt télen volt ilyen akkor takarítás közben elszívtam egy cigit de csak a feléig jutottam el eldobtam mert elgyengültem...majd eltelt egy hét és bemenetem az ügyeletre minden normális még az EKG-is igaz kérdezgette hogy nem füves cigi volt vagy más.


Majd másnap este megint kihívtam és azt mondta hogy egy markáns hidegfront miatt van majd nagy nehezen elmúlt január közepe fele.


Egész augusztusig nem volt semmi bajom nagy meleg volt nyomott a fejem magas volt a vérnyomásom is ráadásul még veszekedtem is a feleségemmel.

És megyilyedtem...bepánikoltam...felment a pulzusom...

Majd a munka közbe is elgyengültem megilyedtem felment a pulzusom...

A pszchiátrián kaptam frontin(0,25) meg rexetin(antidepresszánst)


ugye próba idő volt a maga nevében és hatott is igaz az én akarta erőm is kellett hozzá de elmúlt.

Majd most január megint előjött...de nem egyből először fájlaltam a mellemnél levő kulcsont körül a megerőltetés miatt azt hittem szívfájdalom.

Majd rá pár napra jöttek a reggeli elgyengülések enyhe légszomj mondom fel megyek az orvosok nézte vizsgálta a szívem labor meg kardiológia..

Azt mondta hogy gyenge szívpozíció...majd haza fele menet bepánikoltam ahogy írtam a mentő jött ki...és azt mondta hogy olyan nincs hogy gyenge szívpozíció.


Nem tudom eldönteni hogy most fizikai vagy pszchikai bajom van.

2016. ápr. 9. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Amiket itt leírsz, köze sincs a pániknak, vagy a szívbajnak. Olyan meg hogy megbúvó szívbetegség nincsen is, ilyen össze-vissza tünetekkel.
2016. ápr. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha nincs köze akkor a pszichiáter miért írt fel nyugtatót meg anti-antidepresszánst? Biztos nem véletlenből.

Akkor mi szándékból írsz jó vagy rossz,mert ez ilyen felindulásból jött kijelentésekre nem vagyok kíváncsi.

2016. ápr. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!