Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furán viselkednek velem az...

Furán viselkednek velem az emberek, úgy érzem, hogy lehet van valami betegségem amiről csak én nem tudok. Nagykorú vagyok már és régebben jártam pszichológushoz. Valahol utána tudok nézni, hogy diagnosztizáltak-e nálam valamit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudsz utána nézni. Mivel nagykorú vagy, így kötelesek elmondani mi a bajod. Nem valószínű hogy titkolnának valamit. Mit értesz az alatt, hogy furán viselkednek veled szemben?
2016. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem lóg valami az orrodból?
2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
56%
Nem vagy egyedül ezzel. Én is hasonló cipőben járok (legalább is a "Furán viselkednek velem az emberek" részben), de tudom miért van ez. Nálam a "viselkedésem" okozza, szétszórt vagyok nem tudom mit akarok, de ez főleg csak a bolti eladókkal van így. Ha tudsz kifejezett szituációkat mondani mikor érzed ezt akkor lehet tudok segíteni miért történhet ilyen. Fizikai/külső bajod valszeg nincs mert már szóltak volna. (szerintem nem vagy elég magabiztos) Egyébként meg le kell szarni ki mit gondol.
2016. máj. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!