Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha sikerul abbahagynom az...

Ha sikerul abbahagynom az antidrepeszans szedeset akkor utana az orvos gyogyultnak nyivanit majd?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 18. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, hogy gyógyultnak nyilvánít, de ez semmit nem jelent. Az antidepi ugyanis semmi másra nem alkalmas, csak a tünetek elfedésére, az OKOT, ami miatt szedned kellett, nem szüntetni meg.

Ez olyan, mintha lenne egy gyulladás a szervezetedben, amire fájdalomcsillapítót kapsz. Lehet, hogy a fájdalomcsillapítónak van gyulladáscsökkentő hatása, mégis az első adandó alkalommal újra fel tud lángolni.

Személyes tapasztalatom: antidepi és rövidterápia hatására 5-6 évig rendben voltam, de az első apró problémánál visszatért a depresszióm, az előzőnél sokkal súlyosabb formában. Akkor már inkább pszichológushoz fordultam és belekezdtem egy rendes, hatékony terápiába. Ezerszer többet segített, mint az antidepi, ez ugyanis már az OKOT kezelte és nem a tünetet.

2016. ápr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!