Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiáterek tényleg csak...

A pszichiáterek tényleg csak találgatnak a gyógyszerekkel?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen, mert én ezt nem értem, az apám alkoholista, és idönként más gyógyszereket kap, és egyre rosszabbul van, zavart, állandóan alszik, vagy pont ellenkezőleg pörög, mint egy idegbeteg. Attól félek, hogy a gyógyszerek miatt újra inni fog, mert néha annyira ideges. Volt olyan is, hogy meg akart halni, ilyet régen sosem mondott, még akkor sem, ha hónapokra leállt a piával.

2016. ápr. 16. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen csak próba szerencse alapon találgatnak a legtöbb helyen.
2016. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alkohol és gyógyszer együtt csak bajt csinál. A piával fokozatosan kellett volna leállni, mindennap kevesebbet inni, és utána elhagyni. Szerintem ez a leghatásosabb, nem lesznek elvonási tünetek, de ez sajnos csak úgy valósítható meg, hogy egy hozzátartozó gyakorlatilag egész nap vele van és figyel rá. Az idegesség, pörgés az elvonási tünetek közé tartozhat. Hány éves? Van mellette valaki állandóan?
2016. ápr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Anyu meg én vele vagyunk, és azóta nem iszik, mióta a gyógyszereket kapja, de ilyen rosszul, akkor sem nézett ki mikor ivott. Volt, hogy magától hagyta abba, és nem volt ilyen soha.
2016. ápr. 16. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, a gyógyszer (orvos) mellett kéne egy pszichológus is.
2016. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Apámnak nem kell pszichológus az A.A csoportba jár, tud mindent a betegségéről. Jelenleg a gyógyszerektől szenved!
2016. ápr. 16. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Sem az AA nem pótolja a saját pszichológust, sem a doki, sem az, hogy mindent tud a betegségéről - még ha ez a 3 segít is. Láthatod, hogy szenved :-(
2016. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáterek bevallottan semmit sem tudnak az emberi elme működéséről. Hasraütésszerűen írják fel a gyilkosabbnál gyilkosabb "gyógyszereket".
2016. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1-es és 7-es válaszoló: TELJESEN EGYETÉRTEK!!!


Én tudnék olyan szörnyűségekről mesélni, hogy senki nem hinné el, aki pártolja ezt a "tudományágat..."

2016. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Mindenféle vizsgálat nélkül. Utána meg úgyis lesz egy sor tünete az embernek és mindenféle cifra diagnózist tudnak majd adni és onnantól kezdve nehéz kimászni az egészből.
2017. nov. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!