Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok csinálni ellene?...

Mit tudok csinálni ellene? Van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés
Nagyon durva hangulatingadozásom van. Egyik pillanatban nagyon boldog vagyok, ugrálok a boldogságtól. Nevetek mindenen és mindenkin. 5 percel később teljesen az ellenkezője. Ülök és sírok, mindent és mindenkit leszarok. Fekszek, ki sem akarok mozdulni. Ha társaságban vagyok akkor felállok és hazamegyek. Mindenki utál körülöttem mert annyira furán viselkedek. Néha tudom magam kontrolálni, de nem megy mindíg. Már nem tudom, hogy mit kezdhetnék magammal. Hogy tudom kontrolállni a viselkedésemet?
2016. ápr. 27. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
azt szerintem te is érzed, hogy ez egy betegség. konkrétan szerintem bipoláris zavar. ezt nem lehet csak úgy önerőből kontrollálni. menj orvoshoz
2016. ápr. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!