Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyen esetben mit csinálnak?

Ilyen esetben mit csinálnak?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti,szóval valaki öngyilkosságot kísérel meg,bevesz egy rakat gyógyszert,de beviszik kimossák a gyomrát,átkerül a pszichiátriára,ahol továbbra is tartja magát a szándékához,aztán megpróbál szökni,olyan esetben mit történik ha rajta kapják a szökési kisérleten ? és mi történik ha mondjuk sikeresen megszökik ?
2016. ápr. 28. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi, akaratan kivul nem tarthatjak bennt.
2016. ápr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de bent tarthatják mert önveszélyes. és ezt csinálják: hívják a rendőrt aki hoz egy kutyát, megszaglássza a beteg ágyát és felkutatja a beteget. (mielőtt lehülyéztek ezt a folyamatot a saját szememmel láttam) visszaviszik és még tovább lesz a kórházban. Ha rajtakapják, ugyanez. Többet nem tudnak csinálni. Csak az a baj, hogy még az akut osztály sem "öngyilkosság-biztos". pl van ahol van zuhanyfüggöny... levehető lepedő... tükör és óránként ha ránéz a személyzet a betegre. reggel fél órára a borotvát is kiadják ha a beteg kéri és bitch please, fél óra pont elég egy érvágásra, úgyhogy ezt abszolút nem értem. írod hogy elméleti a kérdés de azért csak meg kérdezem. ugye nem tervezel ilyesmit?
2016. ápr. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tervezek,már gyógyult vagyok,pszichiátriát megúsztam,de majdnem bekerültem
2016. ápr. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!