Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 4-6 hónapja kipróbáltam a...

Justus9 kérdése:

4-6 hónapja kipróbáltam a füvet Családom normális jó barátaim vannak de egyre jobban idegesítenek és mérgelnek fel ők, mindenki körülöttem. Ez már a fű elött is megvolt. Sokat van olyan gondolatom hogy kárt teszek valamelyikben. Kezdek bekattani?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 23:23
 1/5 anonim válasza:
Ennek semmi köze a fűhöz, attól megnyugodhatsz, inkább azon gondolkodj el hogy miért érzed idegesítőnek őket meg miért gondolkozol ilyeneken és azt próbáld megoldani
2016. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust/pszichiátert mielőtt kárt tennél valakiben! Nem vicc! Ha úgy érzed, hgoy nem feltétlenül fogod tudni kontrollálni magad e téren akkor mindenképp!
2016. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valóban csak megnyugtat de féltem hátha emiatt >.> utálok bántani bárkit is tudatosan , soha nem verekedtem nem is vagyok olyan de amikor felbosszantanak mostanság nincs már csak jön a vörös köd és utána úgy nézek vissza a pillanatra mintha pszhyopata lennék mert akkor bármire képes lennék >.>
2016. máj. 3. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor továbbra is csak azt mondom: irány az orvos. Mielőtt valami olyat tennél, amit később megbánnál
2016. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem a többiek idegesítenek fel! Hanem te magadat a többiek viselkedéséről, szokásairól, stb.. alkotott gondolataid miatt. A terápia abból áll, hogy ezeket a tudatalatti (ismeretlen) gondolatokat tárják fel. Könyv: Fő a nyugalom, Paul Hauck.
2019. okt. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!