Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meddig tart a fu utani panik?

Meddig tart a fu utani panik?

Figyelt kérdés
Teszem azt van egy ember, aki 3 eve nem szivott egy slukkot sem, mivel felt a panikrohamtol. Szombaton beleszivott parat egy cigibe, egybol panik, megvaltozott a vilag, halalfelelem es minden egyeb. Viszont az alkohollal ellentetben a fu nala nem "megy ki" masnapra, meg napokkal kesobb is erzi a valtozast, nyugtalan, fel, eros szivdobogas, a mindennapos nyugalom helyett mintha belulrol tepne szet minden. Nem tud koncentralni, remeg stb. Ez meddig tart? Valakinek hasonlo tapasztalat?

2016. máj. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Tanulj meg írni.
2016. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most ebben te milyen helyesírási hibát találtál, azon kívűl hogy nem használtam ékezeteket, mert siettem?:D Nem értem a hozzád hasonló rosszindulatú embereket. Egyébként 20L.
2016. máj. 3. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:
A sima fűtől ez nem valószínű. Esetleg herbál volt?
2016. máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teszem föl, van egy 20 éves lány, aki egyéb ok miatt már pánikolt, és most 3 év után újból beszívott, az mi a francért csinálja? Remélem most jó egy hétig megkínoz, hogy megjegyezd, ezt soha többé...
2016. máj. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!