Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez skizofrénia lenne? Arról...

Ez skizofrénia lenne? Arról úgyse tudnék nem? Vagy csak magányos lennék?

Figyelt kérdés

Gyakran gondolok olyan dolgokra, mint pl:hogy elesek mindenki előtt a lépcson, és ahhoz, hogy elhesegessem a

gondolatot, akkor kepzeletben mindig ezt mondom magamnak (?)

"Kussolj, te hülye k@rva"

És egy pofont is utàna képzelek.

Volt, hogy rendesen megpofoztam magam, mert nem akartam sírni, ezért megpofoztam magam, és akkor is mondtam, hogy "kussolj te hülye k@rva"

Természetesen egyik sem igaz ràm, és fogalmam sincs, hogy miért ezeket mondom.

NÉha úgy érzem, mintha lakna bennem egy erősebb személyiség aki próbálja elnyomni a gyengeségem, de biztatni is szokott, és volt, hogy magamra vigyorogtam a tükörbe, de valójában annak szólt aki biztatott belülről.

19/l



2016. máj. 10. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább magány. Volt már, hogy én is megpofoztam magam egy adott szituációban, amikor megpróbáltam kihátrálni belőle. "Mégis mi a pêlõt csinálok" és csatt.
2016. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ebből valószínűtlen a szkizofrénia. Sokkal inkább félelem - szorongás, hibás reakcióval.

Nézd meg: https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2016. máj. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szenvedni akarsz és bántod magad, csak te sem tudod miért
2016. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!