Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tündérhegyről tudunk valamit...

Tündérhegyről tudunk valamit mostanában? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nem segített. Depresszióval, szorongással kerültem oda. Én kb. másfél hónapot bírtam ott. Végül a többi ember miatt mentem el, mert csak lehúztak, gúnyolódtak rajtam, mivel valamennyire szociális fóbiás vagyok, és a kommunikációm nem valami jó. Lehet, hogy rossz embereket fogtam ki, nem is volt olyan ember, akivel ellehettem volna, így amikor nem volt program, csak feküdtem a szobában... Párszor kimentem, kerestem társaságot, de nem nagyon közeledett senki felém.
2016. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Az elso tul hamar feladta. Vegig kell csinalni.En tobb mint 3 honapot voltam bent es rngeteget segitett. Nyilvan csodat tenni nem tudnak, nem gyogyultam meg, de ujra van eletem, kapcsolatom es munkam. Kell az egyuttmukodes a sikerhez. Csak ajanlani tudom. A terapok ertik a dolgukat, a kaja meglepoen jo.
2016. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engemet az interjún a doki azt mondta hogy borderlineseket nem fogadnak. Holott mindenhol olvasom, hogy azokat is fogadnak.

Nem értettem ezt, csak a papirok alapján döntött, rosszul esett hogy igy elküldött. Mindenki a környezetembe mondják hogy a csoportterápia kell nekem. Mivel nagyon magamba vagyok burkolózva.

2016. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia mikor en voltam bent t.hegyem tele volt borderessel,igaz tavaly volt azota lehet valtoztattak. Mikor voltal interjun es kinel amugy?
2016. júl. 3. 18:12
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember a borderline érzelmileg labilis személyiségzavar diagnózist kapja bent, én se értem, ha emiatt utasítanak el valakit.


Amikor voltam, skizoaffektív zavar, bipoláris meg mindenféle személyiségzavar dg-sek voltak.

2016. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!