Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem álmodok velük soha?

Miért nem álmodok velük soha?

Figyelt kérdés

3 éve kezdtem a középiskolát, 2 éve elváltak a szüleim, azóta hétköznap anyukámnál, hétvégén apukámnál vagyok.

Még soha nem álmodtam az új házzal, mindig apánál vagyok (ha olyan az álom, hogy otthon játszódik), egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor álmodtam eddig az "új" osztálytársaimmal. Mindig a régiekkel álmodok és a régi otthonomról. Múltkor ott kerestem álmomban egy papírt az érettségihez, pedig már semmi fontos dolgot nem tartok ott, tegnap egy sulihoz kötődő eseménnyel álmodtam, de abban is a régi osztálytársaim voltak, pedig ez aktuális. Ha ez számít, elég keveset alszok (nincs időm), sokszor valószínűleg el sem jutok abba a fázisba, nem sokszor szoktam álmodni.

Direkt nem az ezotéria/álomfejtés kategóriába raktam a kérdést - nem hiszek az ilyenekben - a lehetséges pszichológiai okokra vagyok kíváncsi.


2016. máj. 12. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Amîg nem tekinted otthonodnak a házat, nem áll hozzád közel nem hiszem hogy fogsz róla álmodni.

Valint nem hiányzik a régi életed? Amiatt is lehet

2016. máj. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!