Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyfolytába egy fiun jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kohdf hirte kérdése:

Egyfolytába egy fiun jár az eszem és róla álmodok tök hülyeségeket . A barátnőim szerelmesek lettek belé és nem tudom felvenni velük a küzdelmet! (Lent) mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Én màr tanév elején szerelmes voltam belé csak nem mondtam a baràtnőimnek ... és ha most elmondanàm neki tuti azt mondanàk ,hogy ők elöbb szerelmesek voltak belé ... a multkor is ugy volt h elöbb szerelmes voltam valkibe és kiszerettem belőle a baràtnőim beleszerettek és a nap minden percébe róla pletykàlkodnak ... visszatérve a mostani pasira mit tehetnék ? Van egy kis ötletem : ha làtom őt akkor egy kicsit furcsàbb leszek : nem pletykàlkodok a többiekkel ... de a ti véleményetekre vagyok kivàncsi !

2014. ápr. 4. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is hadd tegyek fel egy kérdést? 11, talán 12 évesek vagytok? Mert úgy megértem. Most pedig engedd meg, hogy elmagyarázzak valamit Neked, csillagom: ha "szerelmes" vagy egy srácba, akkor kuuurtabeszettül nem az fog számítani, hogy melyik barátnőcskéd látta meg előbb, vagy mi, hanem hogy (ez valószínűleg sokkoló hatással lesz Rád) a srác mit érez. Ugyanis erősen elképzelhető még az a döbbenetes verzió is, hogy mindannyian annyira hidegen hagyjátok, hogy az beszarás. De ha mégsem, akkor - drága virágszálam - ő fog dönteni, nem az, hogy ki látta meg előbb.
2014. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elnézést, az első mondatomban az pont akart lenni. Nevermind, amúgy pedig ha meg akarod szerezni őt, (bár korodból adódóan reményeim szerint csak kézenfogva sétálásra) akkor beszélgess vele, az "értelmes" barátnőidtől mentesen.
2014. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végezz önkielégítést. Ha még mindig kell, "vedd fel a küzdelmet"... Istenem, de röhejes ez... :D Mintha, nem a fiún múlna, kihez közelít majd. Illetve múlhatna rajtad is, de ilyen kis trükközésekkel semmire sem mész..
2014. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!