Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ez igy megy tovabb lesz...

Ha ez igy megy tovabb lesz vmi kovetkezmenye?

Figyelt kérdés
1-2 honapja szinte minden este sirok.. ha legjobb barataimmal vagyok akkor nagyon jol erzem magam..porgok vidam vagyok..de otthon mas a helyzet..nagyon rosszul erzem magam..csaladi okok is kozre jatszanak..es nem birom erzem h hasogat a szivem a fajdalomtol..es kilatastalannak tunik minden.. nem vettek fel egyetemre mikor elterveztem h elmegyek innen vegre..de mig suliba jartam nem jottem ra mi is a helyzet itthon..de miota tudom azinte depresszioba estem.magam alatt vagyok..sirok..volt idoszakom h tudatmodosito szereket hasznaltam mert kis ideig is de boldog voltam..de ez is megviselt..szerencsere mar nincs ilyen..de sokszor ramjon a retteges is meg felelem...es azt szeretnem egyedul h boldog legyek..ja es csaladi dolgokon nem lehet valtoztatni mert olyanok.nem reszleteznem..de erzem h megorulok..kedvem sincs senkihez csak 2 bnommel imadok lenni.amugy ember undorom van..mi ez az egesz?:/ bocsi h sok lett
2011. szept. 17. 20:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Es ha epp nincs olyan hangulatom de meghallok egy zenet v eszembe jut valami sirva fakadok
2011. szept. 17. 20:35
 2/4 anonim ***** válasza:

(mindennek van következménye...jó vagy rossz...)


szerintem ez már a következmény


"a semmittevés a depresszió táptalaja" ÉN :D

szóval foglald el magad még egy évig, aztán jelentkezz újra és olyan szakra, ami nem csak érdekel, hanem esély is van rá, hogy felvegyenek.

addig elvégezhetsz egy okj-s tanfolyamot vagy kereshetsz valami munkát vagy tanulhatsz nyelvet és akkor több esélyed lesz a felvételin.

plusz vannak keresztféléves szakok (nem tudom mikor lehet jelentkezni), amik februárban indulnak...

2011. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen: munka külföldön, másik városban... Ne legyél egész nap otthon, attól bárki depresszióba esik. Máshol új impulzusok érnek, ingerek, hatások, amiket fel kell dolgozni, és ami leköt. Jót fog tenni... Hajrá!
2011. szept. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2011. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!