Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy van az, hogy aki hangokat...

Hogy van az, hogy aki hangokat hall a fejében mindig csak negatív dolgokat hall?

Figyelt kérdés
Mindig olyanokat hall, hogy azt mondja a hang, hogy mekkora szar alak meg ölje meg ezt- ölje meg azt. Nem hallottam még olyanról, hogy valakinek pozitív dolgokat mondtak volna a hangok.

#hang #skizofrénia #fantom hallás
2016. máj. 22. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a "hangok" pozitív dolgokat mondanak, azt önbizalomnak, magabiztosságnak hívják.
2016. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A hangok nekem mindig negatívumokat mondanak :/.. Most azt mondják, hogy nyomozzalak le és öljelek meg.. De nem akarlak, mindig elnyomom őket.
2016. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem nem lehet megijeszteni :P
2016. máj. 22. 11:45
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem arra az egoizmus hangokra gondoltam, hanem amikor konkrétan hangokat hallasz mintha tényleg mondanák.
2016. máj. 22. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Hangokat hall,tehát beteg. Teljesen mindegy,hogy pozitív vagy negatív a töltete,kezeltetni kell. Egyébként a betegség sajátossága miatt negatív a tartalma.
2016. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Tudom, hogy beteg. Bár amúgy ha én pozitív dolgokat hallanék nem biztos, hogy kezeltetném magam :D
2016. máj. 22. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd mindenkinek vannak gondjai, én pld szinte képtelen vagyok érezni! Van mikor érzek, de nagyon ritkán, ez a gyerekkoromnak köszönhető..
2016. máj. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt sajnálom az viszont homály, hogy hogyan kapcsolódik ez a halucináláshoz?
2016. máj. 22. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!