Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdek begolyózni, úgy érzem...

Kezdek begolyózni, úgy érzem mászkálnak rajtam a bogarak (? )

Figyelt kérdés

Anyám gyűjtögető és egy egyszobás albérletben éltünk vele meg a 10 éves húgommal. Most elköltözött a pasasához, de a lomokat itthagyta. És ha kidobom a fejem veszi. Míg itt lakott is voltak ágyi poloskák de most rengeteg van. Húgom ma elkezdte a sírást, hogy el akar innen menni. Kb 25 bogarat öltünk meg napközben éjszaka meg összecsípnek.


A lényeg hogy kezdek becsavarodni, ha a hajam a karomhoz ér már felugrok és vakarózok állandóan. Úgy érzem most is a hátamon vannak és már a sírás kerülget engem is. Kiírtani nem tudom és aludni se tudok már ettől


Meg fogok bolondulni?.-.

16/l



2016. máj. 24. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Vegyetek bogár mérgeket, takaritsátok ki a szobákat, ez csak egy fóbia majd elmúlik, próbáljatok minél vidámabban felfogni a dolgokat, segítsétek egymást. :)
2016. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jajj szegénykém emlékszem amikor nálunk volt!Ha kell segítség amit tudok azt leírom 17/f
2016. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet úgy hangzik mintha túlreagálnám de már nagyon idegesít. És takarítok de a sok kacat miatt nem lehet rendesen. Anyámnak meg hiába mondom nem akarja kidobni őket. Ha mi is a pasashoz költözünk ott is összebogarazza a fél világot a lomjai miatt
2016. máj. 24. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Anyukád egyedül hagyott titeket a lakásban a lomokkal, míg ő vígan elvan a pasijánál???? Szégyen, mármint rá nézve az. Nem tudom, a gyermekvédelmisek mit szólnának ehhez.
2016. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!