Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit mondjak a pszichológusnak?

Mit mondjak a pszichológusnak?

Figyelt kérdés
Tb-s pszichológushoz jártam kb. 3 hetente, így nem fizettem neki, de mégis olyan sokat segített, úgy érzem meggyógyított. Tudom, hogy kap érte fizetést, meg minden, de mégis olyan üresnek érzem magam a sok munkájáért cserébe. Mit mondjak neki búcsúzóul?
2016. máj. 25. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm

Viszontlátásra.

Ennyi elég lesz

2016. máj. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt minden alkalommal elmondom, ez természetes. Vagy ne agyaljak ennyit ezen?
2016. máj. 25. 20:40
 3/6 crudy ***** válasza:
Az h te hálát érzel vagy érzelmi kapcsolatok fűznek a dokidhoz az teljesen normális, de általában ezeket a páciensek ragozzák túl. Neki ez a dolga, h meggyógyítson téged. Köszönd meg neki és köszönj el. Tényleg ennyi.
2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg valami apróságot adhatsz neki - akár egy szépen megírt képeslapot vagy üdvözlökártyát.


De az is elég, ha komolyan megköszönöd, hogy foglalkozott veled, neki az is jutalom, ha tud valakinek segíteni.

2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Inkább csak hálát érzek, mint emberhez nem kötődök hozzá, nem tudok róla semmit, de ez így is van helyén. Esetleg egy "mivel tartozom"-ot ne kérdezzek meg tőle? Tudom mi lesz a válasz, csak a gesztus miatt.
2016. máj. 25. 20:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem fog tőled semmit kérni, hiába kérdezed meg. Vigyél neki esetleg egy doboz bonbont, és mondd el, hogy nagyon sokat segített, nagyon hálás vagy, szeretnéd, ha elfogadná ezt a kis apróságot. :)
2016. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!