Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos gondolatokat hogy...

Öngyilkos gondolatokat hogy mondjak el a pszichológusnak?

Figyelt kérdés
Ciki, de nem akarok ilyenekre gondolni, mert félek hogy még a végén meg is teszem. Más miatt járok, csak most jött egy ilyen állapot, és nagyon kínos erről beszélgetni, hülyén érzem magam közben, hogy ide jutottam. Nehéz róla beszélni.

#öngyilkosság #pszichológus #sanszoshogymegfogokőrülni
2016. máj. 20. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmondhatod neki, sajnos elég gyakori dolog, Először nehéz, de jobb lesz, ha kibeszéled magadból. És nem fogsz megőrülni, ne aggódj :)
2016. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igazából én is kb. ugyanebben a cipőben járok mint te és én sem tudom. De mivel az én "szótáramban" gyakran szerepnek hasonló szavak mint pl. felakasztom magam, feldobom a talpam, stb valószínűleg hamar rá fog önni és ha meg rákérdez akkor már könnyebb lesz (am én sem akarok az lenni, csak foglalkoztat ez a téma). esetleg próbálj meg utalni rá és hátha rájön, hogy téged ez is foglalkoztat.
2016. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!