Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen érzés, mikor valaki...

Milyen érzés, mikor valaki begyógyszerezi magát, hogy elaludjon örökre?

Figyelt kérdés

Nyilván a túlvilágról még nem jött vissza senki, hogy elmondja, de pl. most olvasok egy könyvet, amiben ezt csinálta a főszereplő, de végül valaki rátalált és még idejében elvitte a kórházba. A valóságban is többször hallottam már ilyet és kíváncsi lennék, hogy milyen az, tényleg csak elalszik az ember, vagy pl. fulladozik, szenved?

Nem baj, ha nem személyes tapasztalat, de csak van olyan, aki már hallott ilyen beszámolót..



2016. jún. 6. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt osztálytársam apja próbálkozott ezzel, bevett egy marék altatót. Elmondása szerint pár óra múlva felébredt iszonyatos kínok közepette, bevérzett a gyomra, a kórházban mosták ki, utána pszichiátria.

Azért el tudok képzelni ennél hatékonyabb módszert is.

2016. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kombináltam.

Érvágás+tömény alkohol+vagy 30 szem szívgyógyszer


Ennek az lett az erednénye hogy simán csak elájultam fájdalom nélkül.

Mikor feleszméltem egy mentőautóban feküdtem és egy mentős tartotta felfelé a karomat.

Nagyon kómás állapotban voltam.

2016. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Uh, na az első elég elrettentő! :-O

Második: basszus, sajnálom, hogy olyan helyzetbe kerültél, hogy ezt tetted, remélem, már megszépült azóta az életed! És ha szemét emberek kergettek bele, azokat meg remélem, utolérte a karma. :)


Egyébként a Veronika meg akar halni c. könyvet olvasom, eléggé más, mint a többi Coelho, de nagyon jó, főleg a második hozzászólónak ajánlanám. (Mint valaki, aki már sokszor gondolt olyasmikre életében, amit te meg is tettél)

2016. jún. 6. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy ismerosom 40 altatot vett be de a szervezete erre ugy reagalt h kihanyta, igy nem lett komolyabb baja...
2016. jún. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy a gyógyszer vagy méreg milyen jellegű. Például a nikotin egy lassú, fájdalmas, szenvedéssel teli fulladásos halált okoz, állítólag borzalmas lehet, még csak a látvány is, átélni meg... nem kívánom senkinek. Ráadásul, aki nikotint ivott, meg sem lehet menteni, mert nincs olyan gyógyszer, amitől elmúlnának a tünetek.


Meg, ha valaki gyógyszerrel próbálkozik, elájul/elalszik, de túléli és egy bizonyos idő múlva felébred, ki tudja, milyen állapotban lesz. Nagy eséllyel az agya súlyosan károsodik, lehet, hogy tompább lesz az agya, lehet, hogy mondjuk remegni fog, vagy nem tudja jól koordinálni a mozgását, attól függ, az agyának mely része(i) sérül(nek) meg.

2016. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* nem tünetek, hanem a gondok.
2016. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
36.000 mg karbamazepintől (biztosra mentem) kómába estem, tüdőgyulladásom lett majd vérmérgezésem. Szörnyű dolgokat hallucináltam (vagy álmodtam) amíg nem voltam magamnál amik még most is visszatérnek. A lélegeztetőgépet folyton éreztem a torkomban és nagyon zavart. Összességében szar volt. Ha nem kerülök kórházba biztos, hogy nem éltem volna túl, így is rezgett a léc.
2016. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

100 db 5 mg Valiumot szedtem be, egy lassu finom lebego erzesem volt, kellemes , semmi rossz emlekem nincs. a ferjemtol tudom hogy kimostak a gyomromat ( o talalt meg munka utan otthon)es 4 napig voltam eszmeletlen, de nem komaban, idonkent magamhoz tertem nehany percre. de semmire nem emlekszem. ha hosszabb lett volna a muszakja aznap akkor most nem tudnek valaszolni;-)))))

egy baratnom is gyogyszerrel olte meg magat amikor megtalaltak nagyon bekes volt az arca nem hinnem hogy szenvedett.

2016. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!