Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan, mintha elvesztettem...

Olyan, mintha elvesztettem volna a mély érzéseimet?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyobb szerelmi csalódásom, de már 2,5 éve, és már rendbe jöttem belőle, nem hiányzik az illető egyáltalán, oké vagyok. De azóta nem érzek túl sokat az emberek iránt. Nem kelti fel az érdeklődésemet senki, és nagyon részvétlennek érzem magam. Nem hat meg igazán semmi. Van egy barátom, akivel jól érzem magam, de képtelen vagyok kicsiholni magamból mély érzelmeket. Iránta sem, de senki iránt sem tudok mélyen érezni. Tudom, hogy a régebbi énem már nagyon szeretné őt, mert igazából közel állunk egymáshoz, és régebben könnyebben kezdtem ragaszkodni másokhoz. De jelenlegi állapotomban még sincsenek igazán érzelmeim.

Családot szeretnék alapítani, de nem merek ennyire nem szilárd érzelmi alapokra. Szerintetek mit lehetne tenni? Pszichológushoz már jártam több mint egy évig azóta, de nem sokat (semmit sem) használt, csak nagyon sokba került. Nem vagyok depressziós, vidám vagyok, csak mintha valami nyomasztana egyfolytában.

Harmincas nő vagyok, tehát nem egy csitri várja a tanácsokat. Köszi előre is, ha valaki tud valami okosat mondani.



2016. máj. 10. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
szedd össze magad és ne panaszkodj annyit!
2016. máj. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem kaptál normális választ. Pszichológushoz kellett volna fordulni, szerintem ilyen problémával
2020. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!