Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa nevű antidepresszánzsró...

Scippa nevű antidepresszánzsról vélemények? Tapasztalatok? Nagyon félek bevenni.

Figyelt kérdés
Ma voltam pszichiáternél 8 éve szedek frontint, scippát írt fel de rettegek bevenni, mivel olvastam, hogy felerősíti a tüneteket...nem tudom mit tegyek...

2016. jún. 8. 12:26
 1/7 Ivan25 válasza:
Mik a tüneteid? Mennyi frontint szedsz naponta? Én is most kezdtem el ujra ssri-t. az első napok nem jók de aztán hozzászokik a szervezet. Én ha rosszabbul voltam több frontint vettem be
2016. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
feloldali arc zsibbadás, halálfélelelm, egyensúlyzavar, 8 éve diagnosztizáltak nálam pánikbetegséget, 2 napja bekerültem a sürgőségire látáskieséssel, végig zsibbadtam, a pulzusom 140 volt
2016. jún. 8. 15:08
 3/7 A kérdező kommentje:
3 x 0.25 mg frontint szedek, ma írtafel a pszichiáter a scippát de nagyon félek tőle rengeteg rosszat olvastam, hogy feleőrísíti a tüneteket
2016. jún. 8. 15:10
 4/7 Ivan25 válasza:
A zsibbadás nekem is gyakori tünet, nekem a karjaim és a hasam szokott. Az escitalopram hatóanyaggal nincs tapasztalatom csak a citaloprammal. Az nekem évekkel ezelőtt nagyon bevált, 9 évig szedtem. 3 éve abbahagytam és idén áprilisba visszatért a betegségem. Hozzáteszem az elmúlt 3 évben rengeteg szorongás, idegesség, stressz ért. Vedd be a gyógyszert és ne beszélj be magadnak semmit. Gondolj arra hogy ez segíteni fog a betegségeden.
2016. jún. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én Cipralexet szedtem régebben, aminek ugyanúgy citaloprám a hatóanyaga.


Nyugodtan beszedheted, nem erősít fel semmit. Az viszont már más kérdés, hogy a mellékhatások milyen szinten jönnek elő nálad.

2016. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tartsd be az orvosod utasításait. Én eddig másfajta antidepresszánst szedtem amik SSRI típusúak voltak. Mellékhatás csak enyhe hányinger meg talán gyengeség, fáradtság és aluszékonyság volt. Ezekből a napközbeni álmosság maradt meg :))


Gyógyulást kívánok. Ja és a tested működésének figyelése helyett javaslom foglald le magad

2016. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én enyhe ocd re kapom. Az elelvezeshez szükséges időt kB. duplazta szexnel. Lehet hogy abbafogom hagyni ezt a szintetikus mérget.
2022. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!