Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valdoxan valakinek hatott...

Valdoxan valakinek hatott szorongásra vagy alvásra?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő alatt? Én 12 napja szedem eddig jól aludtam vele de ma éjjel felriadtam és úgy éreztem pörget, nem vagyok álmos. A szorongásom mintha javulna napról napra.
2016. jún. 10. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
háát én nem szedtem sose. Én brintellix-et szedek már fél éve és azóta a szorongásom zéró, jól alszok naponta 9-10 órát és nyugodtabb vagyok. Egy kicsit lefáraszt és lenyugtat de azon kívül tényleg nem szorongok. Esetleg orvostól kérj brintellixet. Valdoxan is jó biztos de nem a legjobb!!
2016. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1: Mindenkinek más jön be.


Általában 3-4 hét kell ahhoz, hogy rendesen hasson egy antidepresszáns. Ha rossz alvás állandósulna, akkor vissza kell menni az orvoshoz és elmondani neki. Attól, ha valaki nem alszik jól, általában nem szokott jó vége lenni.

2016. jún. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szedtem. Főleg az elején azt éreztem, hogy segít felkelni, de utána már kevésbé. Egy másik szerrel kiegészítve szedtem.
2016. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!