Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin adagot mennyi idő...

Frontin adagot mennyi idő után szükséges emelni?

Figyelt kérdés
Frontin 0,25- öt kezdtem el szedni szorongásra napi 3xfelet.(szakorvosi javaslatra) Mennyi idő alatt fogja ezt az adagot megszokni a szervezetem, hogy emelni kell majd mert nem hat?? A függőség miatt kérdezem, mert nem szeretnék eljutni a napi 4-5mg adagokra.. Jelenleg a napi adagom 0,5 alatt van és ez használ. Félek hogy hamar emelni kell majd..

2016. jún. 15. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem emelik az lenne a legjobb,igy sem kevés,amennyit szedsz.Próbáld legyõzni a szorongásaidat sporttal vagy bármi olyan dolgokkal,amelyek örömet okoznak neked.
2016. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit,hogy amitõl szorongsz,mindig ird ki magadból.Az jót fog tenni neked.
2016. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De közben kapsz valami kezelést, pszichoterápiát? Mert akkor idővel oldódik a problémád, nem emelni, de elhagyni is tudod majd a bogyódat. Ha viszont csak a gyógyszert lökik oda, akkor sürgősen válts orvost, mert hamar zombit csinál belőled.
2016. jún. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Járok ilyen "beszélgetésekre" igen. Mivel a szorongás miatt 2hetente pánikrohamom is lesz, ezért a gyógyszert fél évig legalább kellene szednem. Kérdés hogy elég lesz e végig a 3xfél, vagy emelkedni fog, mert megszokom és nem fog hatni..
2016. jún. 15. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Szakorvos nem ír frontint önmagában. Max házidoki, vagy pszichológus. Az pedig nem jó, ha a frontint emelgetik fölfelé. Tuti a rászokás. Menj el pszichiáterhez. Ha akarsz.
2016. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Pszichiáter írta fel. Annyira nem súlyos a helyzet hogy antidepi kelljen mellé. A szorongás a nagyobb gond. Az eredeti kérdésre viszont nem kaptam még választ, hogy ez a 3xfél meddig lesz hatásos??
2016. jún. 15. 15:36
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez tõled függ, hogy mennyire hagyod,hogy a gyógyszer levegyen a lábaidról.

Verd ki a fejedbõl,hogy mi lesz jajjj ha emelni kell,mondd nem kell emelni,mert erõs vagy!

Egyébként mitõl szorongsz?

2016. jún. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,hogy a napi adagod 0.5 alatt van,és ez használ. Ez a mennyiség napi szinten csekély. Nem is értem minek kezdtél el frontin szedni. Ha ennyitől megnyugszol,Én a Te helyedben azonnal eldobnám,és gyógynövényekkel helyettesíteném. Kiválóan nyugtatnak,de csak akkor ha nem szedsz előtte hónapokig frontint. Egyébként 3 hét alatt hozzászokik a szervezet a "gyógyszerhez". Persze ez nem azt jelenti,hogy 3 hét után emelni kell,csak annyit ha nem szednéd,már ennyi idő után is elvonási tüneteid lennének. Emelni a gyógyszert akkor szokták amikor a szorongás felerősödik,és nagyobb mennyiség kell. Antidepresszáns pedig nem csak akkor írnak,ha depis vagy,hanem kiegészítő "terápiaként". Remélem tudtam segíteni.
2016. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csodálom hogy annyi használ.De hamarosan hozzászokik a szervezeted.És lehet emleni.

Persze betegség és ember függő is kinek miből mennyi szükséges.

2016. jún. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A gyógynövények sajnos nem használtak, viszont ez a kis mennyiség elégnek bizonyult és hat is. Pánikos vagyok és az ehhez vezető szorongást, agyalást pont megszűnteti. Remélem ez így is marad!
2016. jún. 28. 09:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!