Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Mit tegyek, hogy le...

ElenorNagy kérdése:

Segítség! Mit tegyek, hogy le tudjak szokni a vagdosásról? Előre is szeretném jelezni, hogy normális válaszoknak nagyon örülnék!

Figyelt kérdés
#helpmepls

2016. jún. 16. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
értékeld magad.
2016. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni. Én csak komoly stresszhelyzetben (nagyobb veszekedés után) szoktam csinálni, de azért vissza tudja magát fogni az ember, egyszerűen nem csinálod és kész.
2016. jún. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olvass a témában.

Keresd fel az iskolapszichológust, vagy a kerületi nevelési tanácsadót, családgondozót.

Ha már felnőtt vagy, és nagyjából önfenntartó, akkor keress fel egy pszichológust magánban.

2016. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátban, megpróbálok segíteni!
2016. jún. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Próbáld meg kibeszélni valakivel a problémáidat, de mindenképp olyan személyt válassz erre a célra, akiben teljesen megbízol. Stresszesebb helyzetben próbálj erőt venni magadon. Zárd ki a vagdosás gondolatát, feküdj hanyat, és számolj el tízig, vagy hallgasd meg a kedvenc számodat, amíg le nem nyugszol, addig ne kelj fel.

Ha ez nem segít, akkor mindenképp kérj segítséget egy szakembertől.

2016. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Semmii válasza:
49%
Hulye vagy, aki ilyet csinal az folytassa nyugodtan, legalabb a gyerekeknek ezt a hulye geneket nem orokited tovabb....
2016. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

hány éves vagy?

Én úgy "szoktam le" a vagdosásrol hogy minden nap reggel és este oda ültem egy tükörhöz és mondtam hangosan (nem ordítva) hogy milyen szép vagyok vagy pl milyen szép a hajam ezt csináltam reggel este pedig mindig föl próbáltam egy gatyát egy felsővel és akkor is mondtam hogy szép vagyok és szarjam le ki mit gondol és 1 hónapig csináltam és már nem vagdosom magam próbáld meg

14/L

2016. jún. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mit vagdosol?
2016. júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmmm igen kedves kérdező elvárod hogy segítsenek de te a válaszokra szarsz és nem mondod el mit vagdosol ne hogy tudjak segiteni
2016. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 homo ludensz ***** válasza:

Tisztázzunk valamit.A lelki(mentális) feszültséget vezeted le azzal hogy valahol valamilyen mélységben belevágsz a testedbe. Javíts ki ha nem jól értetem.

Ez lehet sérelem, vélt vagy valós méltánytalanság,valaki megszól,beszól, lényegében felkorbácsolják a lelked sima víztükrét.

Nézed hogy csöpög a véred és megnyugszol,gondolom én. Ezt kellene valahogyan felcserélni valami kevésbé nyomot hagyó technikára mivel van más mód is ennek levezetésére.

2016. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!