Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan takarjam el a vágásokat...

Hogyan takarjam el a vágásokat a karomon?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam egy ideje, a bal alkarom felső részét. Mély vágásokról van szó és az eltakarásukban kéne segítség. Eddig hosszúujjú pólókban jártam, eddig bevállt, de egyrészt a dögmeleg miatt másrészt egy betervezett strandlátogatás miatt ez nem fog sokáig menni. Mégis hogy takarjam őket?

[Nem, nem fogom se elmondani, se abbahagyni és lehetőleg a kérdésre válaszoljatok] Előre is kösz. 18f


2016. jún. 16. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha szégyelled miért csinálod?
2016. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Én azt javaslom,hogy keress más helyet a testeden ha már abbahagyni nem akarod.Pl a combod belső felét ahol a boxer még takarja.
2016. jún. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Ragassz rá csirkebőrt!
2016. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon menne máshol, valamint a mélységük miatt maradandóak a nyomok.


(1.válaszoló:valamit írtam a kérdés legaljára, nemde?)

2016. jún. 16. 20:53
 5/10 zóna_pocok ***** válasza:
6%
Akko' vagdossad magad, de akkor ne is szegyeld, ha meg szegyenled minek csinalod? Biztos jo erzes melyen bevagdosni a karodat, es meg el sem gondolkodsz azon hogy abbakene hagyni... Hat akkor vallald buszken.
2016. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ismételten kitérnék kérdésem mellékletéhez
2016. jún. 16. 21:48
 7/10 zóna_pocok ***** válasza:
38%
Akkor meg tegyel ra papirt, foliazd korbe aztan azt hiszik h csak valami serulesed van, tetko vagy valami. Bar az otthoniak elol nem tudom hogy takargattad idaig.
2016. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Tudom, tudom, nem válasz a kérdésedre, de mégis:


Hogy a fenébe nem gondoltál arra, hogy milyen lesz a karod ha folyamatosan vagdosod magad? Azt írod már egy ideje csinálod. Egyszer sem fordult meg a fejedben, hogy kellemetlen lesz folyamatosan takargatni az emberek elől?


Ha meg úgy érzed, súlyos lelki problémákkal küzdesz, akkor fordulj szakemberhez.

2016. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Továbbra is hangsúlyoznám, hogy csak a kérdésre kérnék válaszokat.
2016. jún. 17. 21:13
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld alapozóval és folyékony púderrel. Nekem bevált.


17/l

2016. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!