Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt () már valakinek olyan,...

Volt () már valakinek olyan, hogy egy idegen hangot hallott a fejében?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. Az ilyen mitől lehet? Most nem a saját gondolatokra értem. Tényleg létezik ilyen?
2010. ápr. 12. 22:01
1 2
 1/12 Plaga ***** válasza:
0%
agyrágó bogár
2010. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Plaga ***** válasza:
Amúgy hallucináció, vagy az elme kémiai háztartásának felborulása (elmebetegség)
2010. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Pszichiáter szakorvoshoz kell fordulnod, ha úgy érzed, hogy felhangosodnak a gondolataid, esetleg kommentálóak, vagy máshonnan hallasz hangokat.

Egyik sem élettani jelenség, meg kell nézni mi a probléma.

Jó jel azonban, hogy zavar a dolog.

2010. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Skizofréniára utal, fordulj orvoshoz.
2010. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A skizók kívülről hallanak hangokat. Egyébként, igen, én is hallok beszédet bent, a szemeim mögött. Már megszoktam.
2010. ápr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
:O
2010. ápr. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha tudod, hogy a saját fejedben van, akkor nem idegen hang. Azt a Te agyad produkálja. Mint amikor álmodsz, álmodban ha beszélgetsz valakivel, akkor is gyakorlatilag saját magaddal beszélgetsz. Érted a poént? Ez a hang is Te vagy. Mellesleg örülj neki, hogy egy darab van. Képzeld, az milyen rossz lenne, ha ketten lennének, egymás között beszélgetnének, és ba...gatnának és mégcsak el sem küldhetnéd őket az anyjukba.


Sokkal szerencsésebb vagy. Pláne, ha még kedves is veled, akkor meg örülj, az a legjobb, ha lehet vele beszélgetni.

2010. ápr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen:

1.Alvási paralízis alatt

2.Drog

3.Hosszú alvásmegvonás (50-100 óra)

4.Agyi elváltozás.

Régebben az ilyen emberek osztották az észt, hogy beszélt hozzájuk Szűz Mária és anno sajnos sokan el is hitték.

2010. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ja, mégegy:

ha fentfelejted a fejeden a fülhallgatót és hajnal 5-kor kezdődik a rádióadás a bekpcsolt mp3 lejátszóban. :)

2010. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni, amikor este lefekszem aludni, és már félig be vagyok bódulva, és már kezdek álmodni.:) De gondolom ilyen megesik mindenkivel... Amúgy éber állapotban még nem volt.:D
2010. ápr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!