Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet az oka, ha valakinek...

Mi lehet az oka, ha valakinek nem hat a Xanax?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Pl. nem vette be...
2011. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy már hozzászokott a szervezet. Nekem már 2 kell a 0.5ösből, hogy tudjak aludni (át tudjam aludni az éjszakát és ne ébredjek fel hajnali 3kor).

Lehet, hogy nálad is ez a baj, Te mennyit szedsz és mikor?

2011. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy túl kicsi az adag, vagy szedett már nemrég másfajta hasonló szert és megszokta a szervezete.
2011. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 darab 0.5-össel alszol??? Meg sem érezném:) Tényleg személy és kórtörténet függő!
2011. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha az illető nagyon fogy a szorongása mellé, akkor még pajzsmirigy túlműködése lehet.

Mint előttem írták, ha nem elég erős a gyógyszer, már hozzászokott, ha nem orvostól, hanem rokontól, vagy ki tudja honnan szedte a bogyókat, akkor lehet nem megfelelő az ő problémájára.

2011. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nagyat válasza:
100%

Tudom, hogy nehéz,meglenni nélküle, de a benzodiazepán (bzd)gyógyszerek egyrészt függőséget okoznak, mivel tudatmódosító hatásuk van, másrészt csak tüneti kezelésre alkalmasak. A betegség valódi okát nem szüntetik meg. Még mielőtt okoskodónak tartanátok, én is pánik beteg voltam, közepes erősségű rohamokkal. Nekem egy baleset hozta ki. Próbáltam én is Xanax-al, és miután megpróbáltam róla leállni, hát ne tudjátok meg. A cigiről való leszokás ahhoz képest semmi nem volt. A betegség valódi okát kell felkutatni, és azt kiküszöbölni. Sok-sok önuralom kell hozzá tőletek és a hozzátartozóitoktól is. Ha úgy érzitek, hogy már nem bírjátok gyógyszer nélkül, csináljatok olyat, ami elvonja a problémától a figyelmeteket. Pl. sétáljatok kertészkedjetek, menjetek el egy semleges, de mégis érdekes mozifilmre. Egyszóval foglaljátok el magatokat, és ne gondoljatok arra a dologra, ami miatt a gyógyszert szeditek. Higgyétek el, a kezdeti nehézségek után sokkal jobb lesz, és a családotok is jobban fog hozzátok közeledni utána.

Még mielőtt valaki azt mondaná, hogy na ez megint egy vallásos k...csög. Nem gyakorlom a vallásom, nem járok templomba. Viszont van egy olyan toleráns családom, aki segített kigyógyulnom, és már több éve tünetmentesen nyugtató nélkül élek.

Remélem, hogy sikerül betartanod a tanácsaimat, és hamarosan elhagyod te is a bogyókat.

További szép napot!

2011. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
túl keveset vett be. vagy eleve, vagy már hozzászokott ahhoz a mennyiséghez, így túl kevésnek számít, de utóbbi esetben nem jó ötlet önkényesen növelni a dózist, beszélni kell az orvossal.
2011. okt. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért nem hat, mert túl van pörögve az idegrendszered. Antidepresszánst nem szedsz? Ne növeld az adagot, mert egyre több mennyiség fog kelleni. Próbáld meg inkább gyógynövényekkel kiegészíteni. Igyál citromfű teát, és Aloé Vera gélt. Lehet kapni nyugtató teakeveréket is. Van Valériána relax nevű kapszula is.
2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy miért, azt az előző válaszokban megtudtad,de ha nem szeretnéd szedni,érdemes nagy dózisú B vitaminnal (B6,B12),kalcium magnézium tartalmú multivitaminnal kiváltani.Ezeknek legalább nincs káros mellékhatása...
2011. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Dobd el!!sürgősen,erős-méreg-egy csomómellékhatással,függőséggel.szedj helyette orbáncfü kapszulát 3x1,3 hónapig.természetes,mellékhatás és függőség kizárt.Jó egészséget,kitatrást
2011. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!