Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ajánlana egy jó pszichiátert...

Ajánlana egy jó pszichiátert Szegeden, aki nem kér el egy vagyont a konzultációért?

Figyelt kérdés
Szeretnék meggyógyulni, eddig csak sima, depresszióm, szorongásom volt, de a Rivotriltól, meg az Escitalopramtól szarabbul vagyok.Lehet hogy antiszociális vagyok, s az előző állami alkalmazott le se szart, csak fölírta a gyógyszert, de sokat olvastam e témában, és szociális fóbiám is van, illetve lehet.De nem sok pénzem van magándokira, esetleg egy önsegítő csoportterápiában is részt vennék...Nem akarok pszichiátriára kerülni.

2016. jún. 18. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Nem akarok pszichiátriára kerülni"

A magyar állami pszichiátria egy tragédia.

Aki oda kerül annak annyi, vége, a

maradék életerejét is kiölik belőle,

egy életre megbélyegzik, s papírt is

adnak róla. Utána ezt a "hivatalos" papírt

viszed tovább, bárhova mégy.

2016. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Autogén trénert javaslok felkeresni. Az autogén tréning egy bizonyítottan hatásos relaxációs technika, és úgyszintén bizonyítottan pozitív hatással van a szorongásos- és depresszív zavarokra. A szociális fóbiát illetően pedig sima pszichológus is nagyon sokat tud segíteni.

Jómagam is súlyos depresszióban szenvedek, generalizált szorongásos zavarral, az autogén tréning pedig valóban elképesztő eredményeket hozott. A gyógyszerek elbújhatnak mögötte.

A szociális fóbiát illetően, ami volt szintén, a pszichiáter semmit nem ért a bogyóival, egy jó pszichológus helyrerakott szinte zökkenő nélkül. :)

2016. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!