Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találhatok a környékeme...

Hogyan találhatok a környékemen megfelelő pszichológust, vagy pszichiátert?

Figyelt kérdés

Miskolcon lakom, és fogalmam sincs, hogyan kezdjek neki. Még nem voltam soha ilyen szakembernél.

A siker következményeitől félek, ez nagyon megnehezíti a mindennapjaimat.


A segítséget, információkat előre is köszönöm!


2016. jún. 7. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen siker?
2016. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp akkor kezdek félni napokig/hetekig, amikor jól érzem magam, és jól mennek a dolgaim. A siker nálam kb. azt jelenti, hogy boldog vagyok, biztonságban érzem magam, és az emberek szeretnek.


Próbáltam ezt megoldani egymagam, annyi biztos, hogy a szüleimet valamiért zavarja, ha jobban éreztem magam, vagy jobban teljesítek náluk az életben.

Szóval volt olyan, hogy egy remek időszakom közepén hazaértem koliból, és eltűnt az összes háziállatom (nem is szóltak róla, pedig az "enyémek" voltak). Sok ehhez hasonló volt, de ez volt a legdurvább.

2016. jún. 8. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!