Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep okozott valakinek...

Lamolep okozott valakinek bőrviszketést? Lehet ilyen mellékhatása?

Figyelt kérdés
2016. jún. 23. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

jaj nekem. ezek a ..arok olyan rémtüneteket tudnak okozni h őszintén szólva azt se tudom, hogy merik alkalmazni őket.

mi a fenére találták azt ki neked? bipolár vagy más?


egyébként önmagában nem jellemző, de ugye a segédanyagok miatt teljesen egyéni kérdés, hogy kinél hogyan reagálja le a szervezet, és így az is könnyen megeshet, hogy egy másik generikumot szedve, ugyanaz a hatóanyag meg semmit se okoz. Mindenesetre, ha bőrviszketést okoz, az én szerény véleményem, az h hagyd abba azonnal, mert tipikus allergiás tünet, aztán a végén nehogy anafilaktoid reakcióban végződjön a dolog ...

2016. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs ettől lehet-e. Lassan 3 hete szedem,3 napja kezdett viszketni a bőröm,fejbőröm is. Hangulatingadozás kezelésére írták fel.
2016. jún. 23. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

jézus.. hangulatingadozás? de mégis milyen diagnózist sütöttek rád? Fxxxx?


Ha viszont 3 hát óta csak most jött elő, akkor semmit nem szóltam, mert ez így nem passzol igazából az allergiás reakcióba. De természetesen attól még lehet egy hosszabb távú egyéni érzékenységed rá.

2016. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bipoláris depresszióra igen. Többnyire.
2016. jún. 23. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat bőrviszketést, igen , de bele van írva lehetséges mellékhatásként a betegtájékoztatóban. Olvasd át , a dokival meg tudasd , hogy nálad ez,meg ez a mellékhatás jelentkezett.
2016. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!