Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fejleszthető a koncentrác...

Hogy fejleszthető a koncentrációs zavarom?

Figyelt kérdés
Tudom több kérdés van már ezzel kapcsolatban de minden helyzet egyedi. Nehezen tudok egy helyre figyelni hosszú távon pl: nálam egy 2 órás film 4 óra hosszáig tart mert közben netezek telefonozok(pedig mindig olyan filmet nézek ami érdekel). Egyetemen ha előadáson vagyok egy ideig hallgatom aztán telefonozok sudokozok. Tanultam vezetni is de 100 óra után is azt mondta az oktató hogy kell 50. Nem tudtam figyelni amit mond nehezen ragadtak meg a dolgok. Nehezen tudtam egyszerre alkalmazni amit tanított. És mindenféleképpen tenni szeretnék ez ellen.Hol kezdjem? Gondoltam már az agykontrollra is. 22/f
2016. jún. 24. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha gondoltál rá vágj bele.

Tenisz, ping-pong segített az egyik ismerősömnél.

Ott -hacsak nem dobod el az ütőt és vetsz véget a játéknak- rá vagy kényszerülve, hogy figyeljél.

Rá kellene jönni, hogy miért nem akarod lekötni magad semmihez még ilyen kis időtávon sem. Kineziológust érdemes felkeresni.

2016. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!