Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyetemen tanulok de sajnos...

Egyetemen tanulok de sajnos agyilag édeskevés vagyok hozzá. Létezik olyan termék amivel jelentősen javítani tudnék a memóriámon, felfogásomon, koncentrációs és egyéb mentális képességeimen?

Figyelt kérdés
B-komplex, multi, szóját és társait már alkalmaztam sokat, de ide valami jóval erősebb kell.
2015. dec. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg tanulni. Ebben a cipőben jártam én is. Úgy éreztem, hogy "gyenge a hardver". Nagyon szenvedős volt az első év, aztán kiderült, hogy a végig linkeskedett (csak a saját nevemben beszélek) középiskolai évek alatt egyszerűen elfelejtettem hatékonyan tanulni. Vissza szoktam, vérrel verítékkel, de bármiféle bogyó nélkül megtanultam teljesíteni, és azóta egészen jól megy az egyetem. Kitartás. Soha ne hagyjon el a remény!
2015. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ez így nem fog menni. Általában semmi kedvem tanulni mert nem érdekel és totálisan alul motivált vagyok, pedig nagy szükségem lenne egy jó végzettségre és utána pénzkereseti lehetőségre mert csak magamra számíthatok. Szóval totál éhen fogok halni. De időnként már ez sem érdekel. :-(
2015. dec. 6. 00:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a ginsenget. Csak akkor van hatása, ha 7-8 óra pihentető alvás is társul hozzá.
2015. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kurkuma.
2015. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hozzászólásodban megfogalmaztad, hogy mi a valódi problémád: nem a mentális képességeiddel van a probléma, hanem a motivációddal! Ezen nem csodaszer fog segíteni. Tűzd ki a célt, szeretnél jó álláshoz jutni ha végzel és gondtalan életet bizotsítani magadnak. ÉS ebbe az irányba tüzeld fel magad, és akard elérni. Ha motivált leszel a tanulás is menni fog, mert csak eszköznek fogod tekinteni ami a célodhoz vezető úto egyik lépcsőfoka.
2017. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!