Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megkísérlem az öngyilkosság...

Ha megkísérlem az öngyilkosságot és nem sikerül az von maga után valamit? Olyankor mi lesz?

Figyelt kérdés
Elnézést, ha rossz a kategória, de szerintem ez a megfelelő..

2016. jún. 26. 22:12
1 2 3 4
 1/31 eznemlényeges ***** válasza:
25%
Pszichológus, aztán valószínűleg valamit találnak benned, arra gyógyszer, ha még gyerek vagy, akkor hogy próbálhattad meg, ordibálnak veled, elzárnak otthon, s folyamatosan felhozzák, nálam ez volt.
2016. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%

Allando felugyelet otthon,netkorlatozas,nem mehetsz egyedul sehova, veszekedesek, jon minden heten hozzatok egy (ellenorzo akinek nem ugrik be a neve) es megnezi hogy 'minden rendben ' van e otthon, eloszor pszichologus, utana pszichiater, gyogyszerek,megorules,bevisznek surgossegire ha a pszichiatereid mar nem tudnak mit kezdeni veled

Majd az utolso ongyilkossag.

2016. jún. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%

A kérdésedre a válasz.

Olyankor, életben maradsz és élsz tovább.

Élsz, vagy csupán létezel. Hogy melyik, azt csak te döntöd el.

2016. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Értem :), akkor jobb, ha sikerrel járok és biztos módszert választok :) Köszi :)
2016. jún. 27. 15:05
 5/31 anonim válasza:

Mi lenne ha inkább meg sem próbálnád és helyette az életeden változtatnál?

Lehet velem van a baj, de èn nagyon kevés indokot tudnék felhozni az öngyilkosság mellett. Biztosan nincs megoldás a problémádra? Ha gyerek vagy akkor még az egész élet előtted áll. Ha nem, akkor pedig szerintem könnyebb lenne változtatni. Bár nem ismerem a helyzeted, de ha ilyen szinten elègedetlen lennék, bármit otthagynék, hogy változtassak.

Én hiszek benned és abban abban, hogy bölcsen fogsz dönteni.

2016. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
17 vagyok és igen már régóta tervezem, hogy megöljem magam... Mikor először eszembe jutott, akkor csak mosolyogtam az ötletemen, hogy ugyan ugyan ezt nem teszem meg.. De most már van több tervem is :).. Vannak ilyen emberek, egyszerűen minden rossz és minden az is lesz, mert nekem ez jár... Szóval jobb, ha most vége lesz :)
2016. jún. 27. 16:54
 7/31 A kérdező kommentje:
FIÚ VAGYOK!!
2016. jún. 27. 18:31
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát bmeg egy normális öngyilkossági kísérletnél inkább az egészségügyi következményektől kell tartani. Pl a vonat leviszi a lábad, de túléled, leugrasz a hatodikról, lebénulsz és kitörik az összes fogad, de túléled, fejbelövöd magad és csak az arcod robban szét, de túléled, beveszel 300db béta-blokkolót, de túléled és életed végéig szívbeteg leszel. És a baj az, hogy még a fejbelövésnél is csak 97% a halálozási arány.
2016. jún. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Akkor fejbe lövöm magam egy háztetőn úgyhogy egy csomógyógyszert beveszek közben...
2016. jún. 27. 20:56
 10/31 anonim ***** válasza:
Az úgy jó lesz. Akkor nem kell törődni a következményekkel. Problem solved.
2016. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!