Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok. Bántalmazva...

Pánikbeteg vagyok. Bántalmazva voltam és sokáig zaklattak Pszichológushoz járok de ha magamra vagyok hagyva bebeszélem magamnak, hogy elfog rabolni és elkezdek pánikolni a sírás és az őrület határáig, álmomban is ezek történnek. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen bírom félek, hogy elfog uralkodni rajtam a félelmem és elvesztem önmagam.Ha meglátom az illetőt azonnal sírógörcsöt kapok és menekülni akarok.
2016. jún. 29. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a pszichológus kevés, váltsd le egy pszichiáterre a ki nem fél hatásosabb gyógyszereket beléd tömni.


Persze a teljes felépülést felejtsd el.

2016. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az életben kevés dolog olyan félelmetes mint a magányba fuladt reménytelenség! Ha nincs kibe kapaszkodni csak te létezel és a félelmed... ha létezik pokol akkor ez valami hasonlo lehet.. tudom hisz magamis átéltem ! Nem foglak közhelyekel untatni hogy minden jorafordul légy pozitiv... csak egyvalamire van szükséged és az önmagad! Ha eltudod fogadni a tényt hogy vagy felálsz és szembenézel a demonaidal vagy gyáva maradsz és elemészt a félelem! A probléma bonyorult mégis a válasz egyszerü: gyáva volnál? Ha erre tudsz válaszolni teljes lényedel akkor már a jo uton haladsz!
2016. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: Volt már vele dolgom de nem szeretnék gyógyszereken élni életem végéig.

Második:Igaza van viszont sajnos ki nem gyáva ha a saját életéről van szó? A szüleim védenek de így sem érzem magam biztonságban,mindent beképzelek magamnak és túl aggódom.

2016. jún. 29. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz az ö fejével hisz te rettegsz töle de öis félti az életét ha bántana akkor az ö eletét teszi kockára hisz a börtön nem epp egy üdülötelep megha ingyenes szoba es napi egy szobaszerviz jár hozzá! A lenyeg az hogy a félelmeid bilincselnek le es nem az a bizonyos illetö ö csak kiváltotta belöled de nem ö idézi elö hanem te magadnak! Bizz magadban bizz a kepesegeidben hisz miért lennél te roszabb mint másember? Csak bizz magadban az eröd megvan hozzá csak megkell tanulnod használni!
2016. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy élsz gyógyszerekkel 80-90%-os életet vagy élsz pánikban gyógyszerek nélkül olyan életet amilyet most is élsz, te döntesz.
2016. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!